اگر دوست دارید از جدیدترین اخبار علم و فناوری آگاه شوید، اپلیکیشن کلاسلی دقیقاً همان چیزی است که به دنبال آن هستید.

اگر عاشق جذابیت‌های علوم پایه و به ویژه فیزیک هستید، ما همه‌ی اینها را در اپلیکیشن کلاسلی گنجانده‌ایم و همواره نیز به آن می‌افزاییم.

اگر نیاز به شرکت در دوره‌های آموزشی درسی و یا نرم‌افزارهای کاربردی دارید، اپلیکیشن کلاسلی را درست انتخاب کرده‌اید. ما همواره دوره‌های جدید و متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

اگر به دنبال یادگیری اصطلاحات و مفاهیم علمی هستید، ما برنامه‌ی ویژه‌ای را برای این کار در اپلیکیشن کلاسلی تدارک دیده‌ایم و همواره نیز آن را به‌روز نگه می‌داریم.

و امکانات دیگری از قبیل جدول تناوبی عناصر، پوسترهای علمی و … که در اپلیکیشن کلاسلی آماده‌ی استفاده‌ی شما علاقمندان به موضوعات علمی است.

از قابلیت‌های فنی اپلیکیشن کلاسلی می‌توان به سرعت بالای اجرا و کار با نرم‌افزار، امکان جستجوی سریع و راحت درون نرم‌افزار، امکان تغییر سایز متون مقالات، امکان به اشتراک‌گذاری مقالات از طریق پیامک و یا نرم‌افزارهای پیام‌رسان، تبادل نظر میان کاربران نرم‌افزار و … اشاره کرد.

اپلیکیشن کلاسلی همواره در حال بروزرسانی زیرساختی و محتوایی است تا مطابق با نیاز روز کاربران خود را بهینه نماید.

ما به هیچ وجه بهترین اپلیکیشن علمی ایران نیستیم، اما یکی از جدیدترین و بروزترین اپلیکیشن‌های علمی هستیم و هدفمان دستیابی به عنوان بهترین اپلیکیشن علمی است.

دیدگاهتان را بنویسید